Dlaczego wybrać ubezpieczenie samochodu elektrycznego w Allianz?
Częste pytania o pojazdy elektryczne
i ubezpieczenia Allianz
Pierwszy dotyczy stopnia naładowania baterii. Najlepiej nie ładować jej regularnie „do pełna” ale do 80 procent. Dobrze jest też dbać o to, żeby w trakcie eksploatacji pojazdu elektrycznego bateria była naładowana w zakresie od 20 do 80%.
Drugi sposób na zwiększenie żywotności baterii jest ładowanie jej „wolniejszym” prądem, np. z domowego gniazdka lub za pomocą domowej stacji ładowania wallbox.
Z tej pomocy możesz skorzystać dwukrotnie w trakcie trwania ubezpieczenia. Usługa nie obejmuje pokrycia kosztów samego ładowania baterii.
Skontaktuj się z nami
Już masz ubezpieczenie i chcesz zgłosić szkodę?
Dołącz do nas
Ten materiał reklamowy ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu zakresu ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego ani rekomendacji do złożenia wniosku lub przyjęcia oferty umowy ubezpieczenia. Dokument ten nie stanowi wzorca umownego ani części umowy ubezpieczenia. Szczegółowy zakres i warunki ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami, właściwe dla danej umowy (dostępne na stronie Centrum dokumentów, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składki, zakresu ubezpieczenia, ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna oraz warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych.
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4B, 00-189 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000028261, NIP 525-15-65-015, REGON 012267870, wysokość kapitału zakładowego: 457 110 000 złotych (wpłacony w całości). Tu znajdziesz pełne dane o spółce.